18 Nisan 2017 Salı

Kırmadan Tesisat Tamiri 99 TL Su Kaçağı Tespiti ve Bulma Servisi İstanbul

KIRMADAN TESİSAT TAMİRİ NE DEMEK


Kırmadan tesisat tamiri olur mu diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Aslında ilk başta çok şaşırtıcı olsa da aslında oldukça basit ve güvenilir bir uygulamadır. Tabi mahallenizdeki sıradan bir tesisatçı bunu söylüyor ise işte o zaman biraz şüphelenebilirsiniz. Ama bizim tesisat firmamızdan kırmadan tesisat tamiri yapabileceğimizi duyduysanız kesinlikle güvenebilirsiniz. Kısaca kırmadan tesisat tamiri nasıl yapılır size bunu açıklayalım. Sizde hem bu konu hakkında fikir sahibi olun hem de tesisat tamiri için ne yapmanız gerektiğine karar verin.Genelde en çok duyduğumuz tesisat kaçakları banyo ve mutfak tesisatında olan kaçaklardır. Kolay kolay kimse kalorifer tesisatında bir kaçağın olabileceğini düşünmez. Hata bunu bazı tesisatçılar bile düşünmez ve direkt olarak sorunun çözümünü banyo ve mutfağın tesisat sistemi içerisinde arar. Ama sorun çözülmediği zaman sizde anlarsınız ki başka bir tesisatçıdan yardım almanız gerekir.
Kalorifer borularında da zamanla yıpranma ve aşınma olabilir ve tesisat içerisinde bir kaçak oluşabilir. Bu kaçak ilk başta anlaşılmasa da aslında anlamanızın oldukça kolay bir yolu vardır. Eğer kombinizin su basıncı sürekli düşüyor ise ve kombiniz su yoktur uyarısı veriyor ise işte o zaman kalorifer tesisatında bir kaçak var demektir. Bunlar dışında ise kaçağın çıktığı yerlerde sararmalar olabilir, parkede kabarma olabilir. Bunlarda su kaçağının olduğunu gösteren belirtilerdir.
Peki kalorifer tesisatınızda kaçak olduğunu düşündünüz ve bizim tesisat firmamıza ulaştığınız zaman bizim yapacağımız işlemler şunlardır. Dinleme cihazları ile kalorifer tesisatı içerisindeki su kaçağı tespit edilir. Kaçağın büyüklüğüne ve durumuna bakılır. Eğer kaçak çok küçük bir delikten oluyor ise işte o zaman kırmadan tesisat tamiri yapabiliriz. Ama kaçak oldukça büyük ise ve fayanslar kırmadan işlem yapılamaz durumda ise o zaman kırma işlemi yapılabilir.

Kırmadan tesisat tamiri ise tesisat boruları içerisine bir kapatıcı ilaç verilir. Bu ilaç deliğin olduğu yerde hava ile temas eder ve deliği kapatır. Bir gün boyunca tesisat içerisinden su geçmesi engellenir. Daha sonra ise tesisatı kullanılmaya devam edilir. İşte kırmadan tesisat tamiri bu kadar kolay ve basit bir işlemdir. Bu kadar kolay olduğu için etkili bir sonuç olmadığını düşünebilirsiniz. Ama kesinlikle oldukça etkili olan bu yöntemin garantisini firma olarak vermekteyiz. Yaşadığınız herhangi bir kaçak sorununda veya sorunun bu şekilde çözülmeyeceği konusunda endişeleriniz var ise işte o zaman direkt olarak firma yetkililerimiz ile görüşüp sorunun tekrar incelenmesini isteyebilirsiniz. Biz firma olarak yaptığımız her işin garantisini verip müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme