24 Nisan 2017 Pazartesi

İstanbul Su Kaçağı Bulma Firmaları 99 TL Başlayan Su Kaçağı Tespiti

İstanbul su kaçağı bulma firmaları arasında 1998 yılından günümüze su tesisatında yaşanan su kaçaklarına noktasal tespit işlemleri yapmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespit için İstanbul firmaları telefon numarası iletişim bölümünde yer almaktadır.


Noktasal Su Kaçağı Bulma


İstanbul su kaçağı bulma firmaları tuvalet alt kata su kaçırıyor, klozetin zemine su kaçırması, sifon neden su kaçırır, nasıl onarılır, tuvalet gideri tamiri gibi işlemlerde destek olabilir. Her ne kadar yoğun kullanılsa da yeterli gider çapı olan sistemlerde takılma olmaması gerekir. Ama işin içine çok sayıda tuvalet kağıdı, evdeki temizlik sularının atılması veya farklı sebeplerden dolayı tıkanma oluşturucu etki varsa bakılmasında önem vardır. İlgili doluluk bir noktadan sonra ince çatlaklar ve gider suyunun alt katın tavanına akmasına neden olur ve kamera yerleştirip o noktaları bulabiliyoruz. Hatta sifonu da gider içindeki katmanlarına bakarak düzeneği kontrole edebilir, tesisat sistemi ile sızıntısı varsa ses detektörü ile yerini bularak onarımları da yapabiliriz.

Yangın hidrat hattında cihazla sızıntı yerini bulma işlemlerini yapabiliriz. Yıpranan yangın su tesisatı zamanla boruda aşınma ve çatlaklar oluşturur. Alışveriş merkezi, yakıt istasyonu, alışveriş merkezi yangın hidrat su tesisatında kaçak için beton veya toprak altında yer alan bu sistemleri bulmak biraz zaman alabilir. Toprak altındaki sızıntılar için oluşan ses dalgalarını incelemekte ses detektörü kullanılırken beton içindeki sızıntılarda da güzel sonuçlar üretmektedir. Hatta test pompası ile sistemdeki su seviyesinin azalması da kontrol edilebilir. Büyük çapta su hatlarından bahsettiğimiz için bina ve toprak alanlarda kendiliğinden ıslanma ve çamurlaşma meydana geliyorsa daha fazla ileri gitmemesi için araştırılmasına önem vermelisiniz. Biz kırmadan, dökmeden yangın su tesisatı kaçağını cihaz ile bulma işlemlerini frekans ses aralıklarının uygun seviyede ayarlanması ile nokta su çıkışı yaşanan sistemleri bulabiliriz. Tespit yapılmasından sonra onarım için arkadaşlarımız gerekli tedbirleri hemen alacaklardır.

Klozet zemine su kaçırıyor, klozet dibinden su kaçırıyor diyorsanız kontrol için taharet musluğu ve rezervuar ünitelerini kontrol etmemiz gerekir. Conta yıpranması sonucunda klozetin gizli su kaçırması, akıtması olabilir ve sürekli olarak bu görünür. Arızalı parçayı ekiplerimiz onarabilir. Elbette bunları yaparken klozet etrafının kirlenmemesine önem veriyoruz. Rezervuar iç takım arızası olan klozet için onarım ve tamirat işlemleri gerekli ise sorun bu yönde de görülebilir. Şamandıra sistemindeki arıza nedeniyle genelde uygun fiyatla temin edilebilen bu parçayı sızdırmayacak şekilde takarak kontrolleri yapabiliriz.

Web : http://sukacagibulma.biz/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme