12 Ağustos 2013 Pazartesi

cihazla kırmadan su kacagi tespiti

Cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemi fazladan bir masraf çıkartmadan sadece sorunlu bölgeyi bulmak için geliştirilmiş cihazlar sayesinde yapılmaktadır. Tesisat su kaçaklarının kırılarak bulunması onlarca maliyete yol açmaktadır. Günümüzde su kaçak bulma cihazları sayesinde sadece hasara yol açan bölgenin yer tespitini yapmak mümkün oldu. Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmalar hakkında bilgi toplamaya başladıysanız bu yazımızı okuyorsunuz demektir.

Tek bir su kaçağı cihazı sorunlu bölgeyi bulmada yeterli değildir. Tespit yaptırmadan önce su kaçak tespit fiyatı değil bu sızıntı tespitini yapacak firmanın geçmişi , sabit yeri , servis ağı ve kullandığı su kaçağı cihazları çok önemlidir. Su kaçağı bulma fiyatı bu saydığımız faktörlerden sonra gelir ancak ucuz yapılan bir tespit tam bir tespit yanlış tespit ise verilen ücretin size ne getirisi olacaktır ? İnternet sektörünün ve reklamcılığının hızla yayılması ile bu mesleği ucuz yoldan para kazanma olarak gören şahıslar maalesef ki vardır. Dikkat etmeniz gereken noktaları sizlere belirttik.

Çözüm Merkezi İstanbul'da her iki yakada bulunan merkez ofisleri ve servis araçları ile 1998 yılından bu yana yaptığı tespit işleri ile hızla büyümüştür. Referanslarımız en büyük güvencemizdir sizler sayesine büyüdük ve hala büyümekteyiz. Su kaçağı tespiti kampanyalı fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin bütçesini sarsmayacak şekilde sabitlenmiştir.

Kırmadan su kaçağı tespit cihazları ; Dinleme , görüntüleme ve test pompaları yanında termografi görüntü alma kamera sistemleri sayesine yapılmaktadır.Tüm semtlere servis veren firmamızı arayarak sizlere en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder