9 Ekim 2015 Cuma

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespit Yapan Firmalar

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespit Yapan Firmalar ile pisuar yani sıvı atık gönderilen tuvaletlerdeki sızıntıları aşmak mümkündür. Pisuar içine devamlı gönderilen küçük çapta su düşmesine neden olan sifon hatlarına ilişkin kaçaklar kokusuz olmasından dolayı fark edilir ve bunu tesisatları ses detektörü ile inceleyerek bulabiliriz. Eğer atık borusuna ait sızıntı varsa pisuarı açarak, kırılmasına meydan vermeden yeniden eski haline kavuşmasını sağlayabiliriz.

Su kaçağı tespiti Beylikdüzü işlemlerimizde peteklerdeki kaçaklara karşı sistemli çalışmalarda bulunmaktayız. Özellikle yabancı bir kimyasal kapatıcı ürünü uzun süredir kullanmaktayız. Benzerleri havuzdaki fayans ve benzeri cisimleri yapıştırmak ve su sızdırmasına engel olmak için kullanılmaktadır. Biz ise peteklerin içlerinden geçen su miktarlarının tamamen farkındayız. Bu nedenle bazı araştırmalar yaparak tüm peteklerde değil, sadece sorunlu olanda uygulama yaparak akabinde hava ile temas halinde bulunması ile sertleşme durumuna geçen kimyasalları da deneyerek sızıntıları durdurabiliriz.

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespit Yapan Firmalar olasılıklar dahilinde hareket eder. Banyonun zeminindeki fayanslardan su gelmesi büyük oranda sizin tesisatınızla alakalıdır. Ayrıca devamlı ıslak halde duran ve su damlamasına neden olan alt kata ilişkin damlamaları da aşmak için o bölgeden geçen çok sayıda farklı tesisatları dıştan tam kapsamlı ve sorunu bulacak şartı ile analiz etmek gerekmektedir. Sıkıntısı büyük ve tadilatı aşırı olacak bir durum kesinlikle olmayıp, analizden sonra cihazlarımız zaten uzmanlarımıza yön gösterecektir, genelde 1-2 saatte tamamlanan bir işlemden ibarettir.

Sitemiz : http://sukacagitespitibeylikduzu.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder